• Sekretariat

wtorek 8.00 – 16.00

środa 8.00 – 15.00

czwartek 8.00 – 16.00

piątek – dzień pracy bez przyjmowania interesantów

•  “Koduj z Gigantami”.

•  “Koduj z Gigantami”.Koduj z Gigantami to bezpłatne warsztaty z programowania dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym, podczas których staramy się wprowadzać uczniów w świat programowania i nowoczesnych technologii.

Zajęcia odbywają się stacjonarnie w ponad 120 miastach Polski oraz online. Akcja prowadzona jest w dniach 20.01-03.03.2024 r. W poprzedniej, 13. edycji wzięło udział ponad 30 000 uczniów. Głównym celem wydarzenia jest propagowanie nauki programowania wśród dzieci i młodzieży oraz promowanie nowych rozwiązań technologicznych.Program zajęć dostosowany jest do danej grupy wiekowej i obejmuje stworzenie własnego projektu programistycznego lub aplikacji mobilnej, a także zapoznanie się z podstawami jednego z języków programowania.

Trwające 90 minut warsztaty umożliwiają poznanie podstaw programowania w środowiskach i językami takich jak: Scratch, Minecraft Education, App Inventor, C#, Visual Studio, HTML. Obecna edycja jest rozszerzona również o zajęcia z matematyki.Szczegóły wydarzenia znajdziecie Państwo na stronie www.kodujzgigantami.pl

• Erasmus Club- język angielski w kl. 1-3

• Erasmus Club gra w Activity!

Nie ma skutecznej nauki bez powtarzania i utrwalania! W Erasmus Club wiemy, jak jednocześnie utrwalić słówka i dobrze się przy tym bawić! Uczniowie je pokazywali, rysowali i podawali definicje! 👉🖍️🗣️

• Programowanie w kl. 2a

• Klasa 2a  z p. J. Pieniak bierze udział w ogólnopolskim programie ,,Uczymy dzieci programować”.

Z programem „Uczymy dzieci programować” nauka podstaw programowania jest dla dzieci wartościową lekcją i świetną zabawą .

• Programowanie w praktyce w SP140

• W dniu 4 stycznia 2024 r. w naszej szkole odbyło się szkolenie dla zespołu uczniów, którzy biorą udział w konkursie ,, Programowanie w praktyce ".  Szkolenie prowadził p. Radosław Błasiak.

Głownym celem projektu jest  stworzenie własnej misji o Warszawie.

• Razem dla lepszego Internetu

• W lutym każdego roku obchodzony jest Dzień Bezpiecznego Internetu, którego celem jest podniesienie świadomości na temat bezpieczniejszego i lepszego Internetu dla wszystkich, a zwłaszcza dla dzieci i młodzieży.

Dzień Bezpiecznego Internetu 2024 przypada na 6 lutego, ale jego obchody w formie realizowanych w naszej szkole inicjatyw edukacyjnych są zaplanowane aż do końca marca 2024.