• DZIEŃ BEZ PLECAKA

• Dzień bez plecaka, czyli? Wobraźnia nie zna granic.

W dniu 25 marca  w naszej szkole, z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, obchodziliśmy po raz pierwszy ” Dzień bez plecaka”. Cóż to był za wybuch kreatywności?! Walizki, wózki sklepowe, koszyki. chlebak, deskorolka, suszarka czy wiadro. Dziękujemy za Wasze szalone pomysły i tak radosny akcent na szkolnych korytarzach.

• Powitanie WIOSNY

• Wiosna to czas, kiedy przyroda budzi się do życia po długim, zimowym śnie. Jak co roku uczniowie naszej szkoły spotkali się 21 marca, by pożegnać zimę, a powitać wiosnę.

• KONKURS PLASTYCZNy „CO LUBIĘ? SPORT LUBIĘ!”

• Ponad 1600 prac z prawie 500 szkół podstawowych z całej Polski przesłano na konkurs plastyczny zorganizowany przez Polski Komitet Olimpijski. Połączenie tematyki sportu i sztuki spotkało się z ogromnym zainteresowaniem uczniów. Tym bardziej miło nam poinformować, że nasz uczeń Ignacy z klasy 8a znalazł się w śród zwyciezców w kategoii III.

Gratukujemy .

• ,, Razem dla planety"

• W sobotę 26 marca 2022 r. od 20.30 do 21.30 już po raz czternasty w Warszawie odbędzie się ogólnoświatowa akcja Godzina dla Ziemi przeprowadzana przez międzynarodową organizację ekologiczna WWF. W tym dniu osoby prywatne, firmy oraz miasta na całym świecie na jedną godzinę wyłączają światła i iluminacje. Tegoroczna edycja akcji odbędzie się pod hasłem ,, Razem dla planety".

Miasto Stołeczne Warszawa od lat angażuje się w inicjatywy mające na celu rozumianą ochronę środowiska oraz działanie ukierunkowane na walkę ze zmianą klimatu.

Zapraszamy do udziału w akcji

• ZAPYTANIE OFERTOWE

• DBFOWAWER/1/2022

Warszawa, dnia 11 marca 2022 r.

ZAPYTANIE OFERTOWE

Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Wawer m.st. Warszawy w imieniu placówek oświatowych Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy zaprasza do złożenia oferty na:
            „Sukcesywna dostawa papieru do drukarek i kserokopiarek na potrzeby szkół i placówek oświatowych Dzielnicy Wawer m.st Warszawy” – zamówienie o wartości poniżej 130 000,00 zł netto, niepodlegające przepisom ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j.Dz.U. z 2021 r. poz. 1129 ze zm.):

1. Przedmiot zamówienia obejmuje: Sukcesywną dostawę papieru do drukarek
              i kserokopiarek na potrzeby szkół i placówek oświatowych Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy (wykaz odbiorców - załącznik nr 1).
            2. Opis przedmiotu zamówienia:
            1. papier kserograficzny biały, format A-4, przeznaczony do dwustronnego kopiowania
              w kserokopiarkach oraz drukowania w drukarkach laserowych i atramentowych:

- stopień białości nie niższy niż 161 CIE;

- ryza – 500 arkuszy;

1. papier kserograficzny mix kolor, format A-4, przeznaczony do dwustronnego kopiowania w kserokopiarkach oraz drukowania w drukarkach laserowych
              i atramentowych:

- ryza – 500 arkuszy;

1. papier kserograficzny biały, format A-3, przeznaczony do dwustronnego kopiowania
              w kserokopiarkach oraz drukowania w drukarkach laserowych i atramentowych:

- stopień białości nie niższy niż 161 CIE;

- ryza – 500 arkuszy;

1. papier kserograficzny mix kolor, format A-3, przeznaczony do dwustronnego kopiowania w kserokopiarkach oraz drukowania w drukarkach laserowych
              i atramentowych:

- ryza – 500 arkuszy.

1. Zamówienie obowiązuje od dnia podpisania umowy do dnia 30.11.2022 r.

1. Kryterium oceny oferty:

– cena brutto 100%. Kryterium ceny oznacza najniższą cenę brutto za wykonanie przedmiotu zamówienia. Zamawiający wybierze ofertę Wykonawcy, który zaproponuje najniższą cenę za wykonanie przedmiotu zapytania ofertowego.

1. Ilości wskazane w kolumnie 4 załącznika nr 2 do zapytania ofertowego są wielkościami orientacyjnymi, ustalonymi dla porównania ofert i mogą ulec zmianie (zwiększyć lub zmniejszyć się).  Każdej placówce przysługuje prawo wyboru ilości zamawianego asortymentu w granicach określonych wartością umowy dla każdej placówki. Wykonawcy, z którym Zamawiający podpisze umowę, nie przysługuje roszczenie
              o realizację dostawy w ilościach podanych w tabeli.
            2. Składanie zamówienia na dostawę papieru będzie możliwe za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail) w formie skanu podpisanego przez Dyrektora placówki oświatowej zamówienia dostawy – załącznik nr 3.
            3. Papier będzie dostarczany sukcesywnie, stosownie do potrzeb Zamawiającego, przez okres obowiązywania umowy. Koszt transportu przedmiotu zamówienia do szkół
              i placówek oświatowych Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy ponosi Wykonawca. Wykonawca dostarczy zamówiony papier w ciągu 7 roboczych dni od momentu przesłania zamówienia.
            4. Wykonawca dostarczy oraz zapewni wniesienie przedmiotu zamówienia do wskazanych pomieszczeń w placówkach oświatowych objętych niniejszym postępowaniem.
            5. Wykaz odbiorców (placówek) stanowi załącznik nr 1 do zapytania ofertowego.
            6. Termin płatności wynosi 21 dni kalendarzowych od daty dostarczenia prawidłowo wystawionej faktury za daną dostawę.
            7. Podstawą wystawienia faktury będzie protokół odbioru dostawy - załącznik nr 4.
            8. Informacja o wyborze Wykowy zostanie przekazana drogą e-mailową.
            9. Zamawiający zastrzega sobie prawo rezygnacji z zamówienia bez podania przyczyny.
            10. Niniejsze zapytanie ofertowe nie stanowi zobowiązania do zawarcia umowy.

Oferty cenowe, na które składa się prawidłowo wypełniony i podpisany przez Wykonawcę formularz ofertowy – załącznik nr 2 do zapytania, proszę przesyłać na Platformę zakupową https://dbfo-wawer.ezamawiajacy.pl  do dnia 18.03.2022 r. do godziny 12.00.

Załączniki:

1. Wykaz odbiorców