• Dyżur wakacyjny przy Szkole Podstawowej nr 140 w Warszawie będzie odbywał się w dniach 24.07.2023 -11.08.2023 r.

Poniżej zostały opublikowane terminy dyżurów wakacyjnych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez m.st. Warszawę.

Zgodnie z przepisami przedszkole funkcjonuje przez cały rok szkolny, z wyjątkiem przerw ustalonych przez organ prowadzący przedszkole, na wspólny wniosek dyrektora przedszkola i rady przedszkola lub rady rodziców.

W lipcu i sierpniu 2023 r. przedszkola i oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych organizować będą opiekę przez 3 tygodnie. Na pozostałe  6 tygodni będzie można zapisać dziecko do innego przedszkola/szkoły.

Zapisy na dyżur wakacyjny rozpoczną się w kwietniu br. i będą prowadzone przy pomocy elektronicznego systemu zapisów.

Zapisy na dyżury wakacyjne w przedszkolach specjalnych lub w oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych specjalnych będą prowadzone poza elektronicznym systemem zapisów.

Rodzice (prawni opiekunowie) będą mogli zapisać dziecko na dyżur wakacyjny bezpośrednio w przedszkolu specjalnym lub w szkole podstawowej specjalnej z oddziałami przedszkolnymi. Zapisy rozpoczną się w kwietniu br.

Warunkiem zapisu jest złożenie przez rodziców w dyżurującym przedszkolu specjalnym/szkole podstawowej specjalnej „karty zgłoszenia” wraz z kopią orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego. Wzór ”karty zgłoszenia” oraz sposób składania dokumentów potrzebnych do zapisu określi dyrektor przedszkola/szkoły. Informacje dostępne będą na stronach internetowych przedszkoli specjalnych i szkół podstawowych specjalnych prowadzących oddziały przedszkolne.

PRZEDSZKOLA-dyzury_wakacyjne_2023.pdf

ODDZIALY_PRZEDSZKOLNE-dyzury_wakacyjne_2023.pdf

Informacje dotyczące dyżuru wakacyjnego

Godziny pracy placówki, podczas dyżuru wakacyjnego: 07:30 - 16:30

Stawka żywieniowa za dzień wynosi: 15 zł.

Numer konta na który należy uiścić opłatę za żywienie:

Dodatkowe informacje o opłacie za wyżywienie:

Opłatę za wyżywienie należy uiścić na wskazany numer konta podając w tytule przelewu:

1) opłata za dyżur wakacyjny, imię i nazwisko dziecka oraz okres pobytu dziecka. np. Jan Kowalski turnus II tydzień I

Odwołania obiadów w przypadku choroby dziecka przyjmowane będą tylko sms  do godz. 9.00 pod numerem tel. 798 819 170 lub na adres e-mail: esadoch@eduwarszawa.pl

Po zakończeniu dyżuru wakacyjnego oraz dostarczeniu wypełnionego wniosku o zwrot opłaty za wyżywienie będą zwracane nadpłaty za wyżywienie.

wniosek_o_zwrot_platnosci_-_Dyzur_Wakacyjny_2023.docx