• Nadrzędną wartością  w mojej pracy jest dobro zgłaszającej się osoby i pomaganie jej w przezwyciężaniu kłopotów i trudności.

Anna Zawistowska

Poniedziałek 8:00 – 13:00

Wtorek 11:00 – 16:00

Środa 8:00 – 12:00

Czwartek 7:30 – 12:00

Piątek 8:00 – 12:00

Od wielu lat związana jestem z pracą z drugim człowiekiem. Moja praca jest dla mnie pasją oraz źródłem satysfakcji i codziennej inspiracji. Moją specjalnością jest indywidualna praca z osobami znajdującymi się w trudnych chwilach swego życia, doświadczającymi kryzysów, trudności w relacjach interpersonalnych, trudności adaptacyjnych oraz osobami cierpiącymi z powodu obniżonego nastroju, uporczywego stresu, niepowodzeń życiowych, w nurcie integratywnym -  dobierając metody pracy do potrzeb indywidualnych każdego klienta. Udzielam także poradnictwa psychologicznego opartego na wsparciu emocjonalnym oraz pomocy w nagłych sytuacjach kryzysowych, takich jak śmierć bliskiej osoby.

kwalifikacje

mgr psychologii o specjalności klinicznej – absolwentka Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie oraz Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w zakresie Podyplomowych Studiów Pedagogicznych, Szkolenia z Zakresu Terapii Poznawczo – Behawioralnej Zaburzeń u Osób Dorosłych (w CTPB), w Warszawie oraz Studiów Podyplomowych z Diagnozy Psychologicznej w Praktyce Klinicznej na SWPS. Absolwentka trzyletniego szkolenia z Systemowego Rozumienia Rodziny: Podejście Systemowe w Terapii Rodzin. Szkolenie to jest atestowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego jako kurs specjalistyczny, przygotowujący do wielowymiarowej diagnozy i przeprowadzenia konsultacji i terapii rodzinnych.

Kontakt z psychologiem jest dobrowolny.

Podstawą pracy są indywidualne spotkania z uczniem zgłaszającym się samodzielnie z określonym problemem. Drugą grupę stanowią uczniowie kontaktujący się z psychologiem po wstępnej rozmowie i sugestii rodzica, wychowawcy lub pedagoga szkolnego.

Zakres oferowanej pomocy psychologicznej, to:

- niepowodzenia i trudności szkolne,

- trudności emocjonalne, funkcjonowanie w warunkach stresu,

- diagnoza problemów psychosomatycznych,

- kryzys związany ze stratą (rozwód rodziców, odejście bliskiej osoby, zmiana warunków życia)

- trudności wychowawcze rodzicielskie jak i szkolne,

- samopoznanie i rozwój osobisty,

- organizowanie i określanie odpowiednich form pomocy psychologicznej i pedagogicznej dla uczniów i rodziców,

- wspieranie działań wychowawczych w środowisku szkolnym,