• Jest to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Misją tego programu jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań. Celem inicjatywy jest wsparcie szkoły w budowaniu wśród uczniów kompetencji przyszłości z tzw. kierunków STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka).

Laboratoria Przyszłości to nowoczesny sprzęt, dzięki któremu zajęcia szkolne staną się bardziej atrakcyjne oraz pozwolą uczniom rozwijać swoje zainteresowania oraz zdolności. Będą one wykorzystywane na zajęciach lekcyjnych i pozalekcyjnych z różnych przedmiotów.

Relacje z zajęć z wykorzystaniem zakupionego sprzętu